Služby

Sprostredkovanie personálu je vec dôvery. Ako sprostredkovateľ personálu vnímame sami seba ako spojovací prvok medzi firmami, ktoré chcú voľné miesta rýchlo, bez komplikácií a na mieru obsadiť personálom a uchádzačmi, hľadajúcimi miesto, zodpovedajúce ich kvalifikácii.
Ak si to naši zákazníci želajú, sprevádzame ich počas celého výberového procesu a ako partner im stojíme po boku od zostavenia profilu požiadaviek až po uzatvorenie pracovnej zmluvy.

 

Pokrývame celé spektrum kvalifikačných úrovní vo vašej firme: naša kompetencia pri sprostredkovaní siaha od kvalifikovaných pracovníkov pre gastronómiu a poľnohospodárstvo až po vysoko kvalifikovaných špecialistov a vedúcich pracovníkov v oblasti stavebníctva a opatrovateľstva. Pre oblasť vysoko kvalifikovaných odborníkov a vedúcich pracovníkov je vám k dispozícii náš TÍM.

 

Swiss Workers je platený sprostredkovateľ práce, ktorý vznikol s myšlienkou jednak na zamestnávateľov vo Švajčiarsku, ako aj na vysoko kvalifikovaných pracovníkov vo východnej Európe, ktorí by radi ukázali svoje schopnosti na náročnom švajčiarskom trhu. Okrem toho vám v
rámci našej širokej ponuky poskytujeme administratívnu pomoc (zmluvy, poistenie, preklady, osobné poradenstvo) – tak pre zamestnávateľov, ako aj pre zamestnancov. Zorganizujeme pre vás dopravu, dovezieme vás na pracovisko, pomôžeme pri hľadaní bytu / prenocovania na území Švajčiarska.

Pridaj komentár